LUBIANA

Професійний посуд LUBIANA та його переваги

Професійний посуд LUBIANA – продукція відомого польського бренду, яка десятиліттями займає лідируючі позиції на ринку порцеляни. Фірмові вироби використовуються в ресторанах, кафе та на інших підприємствах громадського харчування. Поєднання інноваційних виробничих технологій та накопиченого досвіду дозволяє створювати тільки найкращий посуд для сервірування.

Професійний посуд LUBIANA, ціна якого сповна виправдана його високою якістю, довговічністю і привабливістю, має низку переваг:

  • Різноманітність серій, серед яких можна підібрати лінійки для закладів громадського харчування будь-якої специфіки;
  • Висока якість, оптимальні технічні та експлуатаційні характеристики;
  • Відповідність всім європейським стандартам якості;
  • Доступна вартість, яка вписується навіть в обмежений бюджет;
  • Порцеляновий посуд – простий і перевірений спосіб створити хороший імідж закладу, починаючи з дрібниць;
  • Міцні та невибагливі тарілки та інші вироби можуть використовуватися навіть в мікрохвильовій печі;
  • Невибагливість, завдяки якій догляд за посудом LUBIANA не завдасть проблем.

Польський посуд LUBIANA: ціна та інші особливості

Практичність посуду LUBIANA досягається за рахунок його оптимальних технічних характеристик. Основна сировина – високоякісний потовщений фарфор без порожнин чи інших дефектів. Він поєднує в собі міцність, стійкість до зовнішніх впливів, екологічність, безпеку, гігієнічність і естетичність.

Особлива структура порцеляни забезпечує зручність при використанні посуду. За рахунок мінімального поглинання тепла страви довго зберігають свою температуру. Витончений дизайн поєднується зі зносостійкістю. При використанні посуду LUBIANA можна не турбуватися щодо тріщин, сколів, деформацій, пошкоджень під впливом температур та інших проблем.

Зносостійкий посуд легко переносить багаторазові цикли миття. За ним можна доглядати вручну або за допомогою посудомийних машин. Для цього не потрібні спеціальні засоби і навички. Простота штабелювання дозволяє легко зберігати посуд, займаючи мінімум місця.

Як правильно обрати та купити професійний посуд Любіана?

При виборі фірмового професійного посуду LUBIANA враховуються потреби конкретного закладу. Це його пропускна здатність, асортимент і специфіка страв, кількість посадкових місць, дизайн приміщення і інші індивідуальні нюанси.

В асортименті – тарілки, блюда, блюдця, чашки, салатники, чайники, тощо. Різні серії відрізняються оформленням і комплектацією. Оригінальні форми, рельєфи і розміри поєднуються з вишуканістю і елегантністю. Кількість посуду повинна бути достатньою для забезпечення його постійної наявності навіть при максимальній заповненості закладу. Якісний столовий фарфор – вибір досвідчених рестораторів.

Фахівці нашої компанії «Рестор маркет» допоможуть підібрати і купити посуд LUBIANA і якісну продукцію інших відомих брендів за вигідними цінами. Серед наших послуг – проектування та обладнання кафе, ресторанів, їдалень та інших підприємств громадського харчування, облаштування торгових підприємств, навчання персоналу і подальше обслуговування.