Плита індукційна

Що таке професійна плита індукційна?

Найважливіший етап при облаштуванні кухні на підприємствах громадського харчування – вибір плити, адже сьогодні вони представлені в різних варіаціях, що відрізняються принципом роботи, функціональними можливостями і призначенням. Популярне рішення – професійна плита індукційна, принцип роботи якої базується на індукційних вихрових токах, які прогрівають не конфорку, а посуд на ній.

Індукційна плита більш практична і значно безпечніша за аналоги. Склокерамічна поверхня не боїться пошкоджень або інших механічних впливів. Під нею – індукційна котушка, що забезпечує рівномірний прогрів. Основна робоча поверхня нагрівається не від самого механізму плити, а вже від посуду при її використанні. Спеціальний посуд також абсолютно доступний та безпечний. Індукційні моделі давно перестали вважатися дивиною і рідкістю, широко розповсюджуючись та користуючись популярністю серед кухарів.

Індукційна поверхня: ціна, особливості та переваги

Використання індукційної плити, ціна якої сповна окупається функціональністю і економічністю, має ряд переваг:

  • Незначне енергоспоживання, адже всі ресурси спрямовуються безпосередньо на прогрів посуду, а не повітря або поверхні;
  • Скорочення часу приготування їжі;
  • Безпека при експлуатації, за рахунок чого її неможливо випадково включити, забути вимкнути або обпектися;
  • Додаткові функції, на зразок блокування панелі управління, захисного відключення, зони розширення конфорки, розпізнавання наявності посуду;
  • Миттєва зміна температури при її перемиканні, що значно спрощує контроль над процесом приготування їжі;
  • Використання різних індикаторів і регуляторів, включаючи таймер, індикатор залишкового тепла, багатоступеневе регулювання температури і потужності, тощо.

Індукційні плити можуть відрізнятися формою і розмірами. Поширені квадратні, прямокутні і навіть шестикутні моделі, в залежності від кількості конфорок. При виборі необхідно враховувати продуктивність кухні, її розміри і конфігурацію.

Як правильно обрати та купити індукційну плиту?

Крім основних експлуатаційних переваг слід заздалегідь врахувати і кілька інших особливостей, плануючи купити плиту індукційну. Це габарити і форма, наявність додаткових опцій і вартість, яка варіюється в широких межах. Зустрічаються вбудовані моделі та моделі, що встановлюються окремо, за рахунок чого легко організувати вільний простір на кухні. Рідше використовуються компактні настільні моделі на одну-дві конфорки.

При придбанні індукційних плит слід також пам'ятати, що вони вимагають використання спеціального посуду з намагнічувалося дном. Довговічний, практичний та невибагливий, він не потребує складного спеціального догляду і швидко окупається.

Серед послуг нашої компанії «Рестор маркет» – проектування і оснащення професійних кухонь кафе, ресторанів, їдалень та інших підприємств громадського харчування, а також облаштування магазинів і супермаркетів, монтаж і підключення техніки, навчання персоналу та обслуговування. Ми допоможемо підібрати і купити плиту індукційну за доступними цінами, а також здійснюємо доставку в усі регіони України.