Плита газова APACH APRG-77FG
Apach (Італія) Apach (Італія)

Щоб дізнатися ціну на товар, вкажіть Ваш телефон, і через декілька хвилин Вам перетелефонує менеджер для уточнення ціни.

Надіслати

Газова плита з газовим жарочною шафою Apach APRG-77FG 700-ої серії з 4 знімними газовими пальниками, дві з яких мають потужність 3,5 кВт, а дві інших - 6 кВт. Пальники, виготовлені з глазурованого чавуну, оснащені стабілізатором полум'я.
Розташування пальників дозволяє використовувати посуд діаметром до 38 см.
Газова духовка із закругленими краями на 3 рівня завантаження підходить для роботи з гастроємності GN 2/1. Розміри робочої камери - 560х660х310 мм. Газовий духовку оснащений пальником потужністю 6 кВт зі стабілізатором полум'я і пьезо-електричним підпалом.
 
Корпус обладнання виконаний з нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 1 мм. У базовій комплектації плита налаштована на природний магістральний газ, в комплекті йдуть форсунки для переналаштування на балонний газ.
Газові плити на професійній кухні користуються традиційною популярністю. Їх незаперечними перевагами є: економічність експлуатації, мінімум час на розігрів, а, значить, відсутність необхідності безперервно тримати плиту у включеному стані, більш висока температура нагрівання в місці контакту посуду з джерелом нагрівання. Це забезпечує кухарям комфортні умови роботи на кухні.
Італійський дизайн. Корпус плити виконаний з нержавіючої сталі AISI 304. Закруглені кути надають плиті стильний вигляд і спрощують очистку. Чавунні конфорки зі стабілізатором полум'я.