Плита газова MBM G4SF9
MBM (Італія)   
MBM (Італія)

Щоб дізнатися ціну на товар, вкажіть Ваш телефон, і через декілька хвилин Вам перетелефонує менеджер для уточнення ціни.

Надіслати

Газова плита з газовим жарочною шафою MBM G4SF9 900-ої серії з 4 знімними газовими пальниками. Пальники, виготовлені з глазурованого чавуну, оснащені стабілізатором полум'я.
Розташування пальників дозволяє використовувати посуд діаметром до 40 см.
Газовий духовку із закругленими краями на 3 рівня завантаження підходить для роботи з гастроємності GN 2/1. Розміри робочої камери - 540х700х300 мм. Газовий духовку оснащений пальником потужністю 6 кВт зі стабілізатором полум'я і пьезо-електричним підпалом.
 
Корпус обладнання виконаний з нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 2 мм. У базовій комплектації плита налаштована на природний магістральний газ.
Газові плити на професійній кухні користуються традиційною популярністю. Їх незаперечними перевагами є: економічність експлуатації, мінімум час на розігрів, а, значить, відсутність необхідності безперервно тримати плиту у включеному стані, більш висока температура нагрівання в місці контакту посуду з джерелом нагрівання. Це забезпечує кухарям комфортні умови роботи на кухні.