Плита газова APACH APRG-47P
Apach (Італія) Apach (Італія)

Щоб дізнатися ціну на товар, вкажіть Ваш телефон, і через декілька хвилин Вам перетелефонує менеджер для уточнення ціни.

Надіслати

Газові плити на професійній кухні користуються традиційною популярністю. Їх незаперечними перевагами є: економічність експлуатації, мінімум час на розігрів, а, значить, відсутність необхідності безперервно тримати плиту у включеному стані, більш висока температура нагрівання в місці контакту посуду з джерелом нагрівання. Це забезпечує кухарям комфортні умови роботи на кухні.
Газова плита на відкритому стенді 700-ї серії Apach APRG-47P з двома конфорками, одна з яких має потужність 3,5 кВт, а інша 6 кВт. Знімні газові пальники виготовлені з глазурованого чавуну і оснащені стабілізатором полум'я.
Розташування пальників дозволяє використовувати посуд діаметром до 38 см. Знімні грати виготовлені з чавуну. Робоча поверхня і корпус плити виконані з нержавіючої сталі AISI 304 товщиною 1 мм. У базовій комплектації плита налаштована на природний магістральний газ, в комплекті йдуть форсунки для переналаштування на балонний газ.