Піч подова Bassanina Ecopower S 820
Bassanina (Італія) Bassanina (Італія)

Щоб дізнатися ціну на товар, вкажіть Ваш телефон, і через декілька хвилин Вам перетелефонує менеджер для уточнення ціни.

Надіслати

ECOPOWER - електрична піч з камерами випікання, розташованими в кілька ярусів. Система нагріву виконана з електричних опорів, розташованих паралельно у верхній і нижній частинах камер випікання. Ці опори розбиті на незалежні групи з електронним управлінням і забезпечують чудове розподіл жару, гарантуючи однорідність випікання. Незалежність камер випікання ECOPOWER один від одного забезпечує гнучкість застосування печі, даючи можливість роботи з різними температурами при одночасному випіканні різних видів продукції. Лінія печей ECOPOWER рекомендується для кондитерських виробництв, пекарень і для випікання хліба в торгових центрах і є альтернативним рішенням по відношенню до традиційних печей, що працюють на газі, солярці і дровах завдяки простоті свого монтажу і споживанню чистої енергії, що не приводить до утворення продуктів горіння.
ПУЛЬТ КЕРУВАННЯ
Піч обладнана пультом управління дуже простим у роботі. Він відображає всі функції за допомогою пентаграм. Поєднує в собі повноту функцій, простоту у використанні і зручність доступу. Пропонується і комплектація повністю електронним пультом з цифровим управлінням.
ПІД
пластини виконані з пластин на основі скловолокна і цементної суміші високої якості. Матеріал є повністю мінеральним, гігієнічним і абсолютно нешкідливим. Пластини - жаростійкі, товщиною 20 мм і високої щільності (1.900 кг / м³): висока здатність накопичувати жар без ризику руйнування, висока механічна міцність до дряпання, а спеціально розроблена оздоблення полегшують технічне обслуговування та чистку. Все це забезпечує однорідність тепла і випікання пара по всій площі камери: хліб краще підходить під час завантаження в піч; в ході випікання хліб набуває кольору поступово і рівномірно, що гарантує відмінний кінцевий вид продукції і однорідність і глянцевитость скоринки; добре виражена кірка, яка зберігає аромат, а також допомагає кращого збереження після виймання з печі; хороша швидкість підтримки тепла при декількох завантаженнях.
ДВЕРЦЯТ
Корпус дверцят для завантаження виконаний з нержавіючої сталі із закріпленим на ньому гвинтами загартованим склом, вони розраховані для роботи в комбінації зі спеціальними стрічками. Відкривання виконується вгору за допомогою важільного пристрою з клямкою. Кожна дверцята легко знімається для виконання будь-яких операцій техобслуговування або чищення.
ПАРОГЕНЕРАТОР
Парогенератор розташований над витяжкою печі і включається при виконанні операцій по завантаженню і вивантаженню продукції за допомогою кнопки "вкл." / "Ні." Модність вентилятора (модель ECB 300) становить 0.55-1400 об. / Хв. при продуктивності 25-30 м3 / хв. Його робота ув'язана з відведенням пара з камер. При відкриванні клапана при працюючій витяжці поліпшується відведення збідненого пара з камер випікання.
ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
Висока якість теплоізоляції забезпечується скловатою вигляді панелей і спінених елементів. Досвід навчив нас, що така система утворює бар'єр тепла і гарантує теплову інерцію при високій економічності в роботі. Не застосовуються ніякі токсичні матеріали.