Піч пекарська LAINOX NABOO AROMA AREN084 MISTO
Lainox (Італія) Lainox (Італія)

Щоб дізнатися ціну на товар, вкажіть Ваш телефон, і через декілька хвилин Вам перетелефонує менеджер для уточнення ціни.

Надіслати

Aroma by Naboo - це оновлена ​​серія кондитерських печей LAINOX з сучасною технологією Cloud, завдяки якій всі рецепти і етапи приготування залишаються в «хмарі». Вони також незамінні в процесі багаторівневого приготування. З Аромат від Набу Cloud можна створювати спеціальні папки, завантажувати в них страви і рецепти, одночасно готувати різними методами. Про закінчення приготування піч повідомить звуковими та візуальними сигналами. Вона самостійно контролює рівень завантаження продуктів в камері, мінімізує втрати енергії.
Aroma by Naboo проводить автоматичну мийку, яка позбавляє працівників кухні від виснажливого ручної праці, заощаджує час і гроші. Миючий засіб завантажується в резервуар, розташований усередині камери, і машина самостійно визначає оптимальну кількість хімії, виходячи з рівня забруднення пароконвектомата. Це дозволяє якісно і гігієнічно очистити камеру і контролювати витрату кошти.
Потужність конвекційних печей Аромат від Набу регулюється по мірі необхідності. Для цього вони оснащені запатентованими технологіями швидкого Dry® і Autoclima®, які регулюють витрату електрики і рівень вологості,а також 6-ти швидкісним вентилятором.