Ротаційна піч RotorBake Е4
Bake Off (Італія)   
Bake Off (Італія)

Щоб дізнатися ціну на товар, вкажіть Ваш телефон, і через декілька хвилин Вам перетелефонує менеджер для уточнення ціни.

Надіслати

Ротаційна конвекційна піч RotorBake Е4 з обертовою шпилькою, призначена для високоякісної випічки широкого асортименту хліба, хлібобулочних та кондитерських виробів в умовах інтенсивної експлуатації на Мініпекарні.
Принцип роботи ротаційних конвекційних печей RotorBake побудований на обігріві пекарної камери за допомогою ТЕНів і конвекції гарячого повітря за допомогою вентиляторів. Усередині пекарної камери розташовується одна стелажна шпилька, яка рівномірно обертається на протязі процесу випічки. Ідеальне пропікання на всіх рівнях за рахунок суміщення конвекції з ротацією (обертанням) шпильки, досягається більш рівномірна випічка виробів в порівнянні зі звичайними конвекційними печами.
Електронне управління і індивідуальне програмування різних параметрів випікання (температура, час, швидкість подачі повітря, впорскування пари, відкриття витяжної труби і включення витяжного вентилятора) за допомогою інноваційних дисплеїв, забезпечують автономність різних стадій виробництва продукції (у тому числі, за відсутності оператора), а також повний і чіткий контроль над всім циклом.
Піч оснащена цифровою панеллю управління з можливістю установки програм, що дозволяє автоматизувати процес випічки, а саме управляти температурним режимом випічки, задавати час і тривалість пароувлажнения. Після того як програми, що підлягають використанню, задані, оператор повинен тільки вибрати номер необхідної програми і запустити процес випікання.
Розподіл гарячого повітря всередині пекарної камери відбувається за допомогою трьох потужних вентиляторів. Система пароутворення забезпечує потужну подачу пари в короткий проміжок часу, що також гарантує високі результати випікання.
Внутрішнє облицювання печей виконана з нержавіючої сталі. Якісна термоізоляція корпусу значно скорочують тепловтрати.
Легкий і безпечний доступ до основних вузлів і агрегатів печі дозволяє уникнути проблем при технічному обслуговуванні.
Енергозберігаючі технології печі RotorBake Е4 дозволяють істотно знизити витрати підприємства.