Піч для піци APACH АMМ4
Apach (Італія) Apach (Італія)

Щоб дізнатися ціну на товар, вкажіть Ваш телефон, і через декілька хвилин Вам перетелефонує менеджер для уточнення ціни.

Надіслати

Піч для піци Apach АMМ4 має 6 роздільних ТЕНів для кожної камера: 3 зверху і 3 знизу. Лицьова панель виконана з нержавіючої сталі, а робоча камера печі для піци Аpach АMМ4 виготовлена ​​зі сталі з алюмінієвий покриттям. Дно печі викладено спеціальними кам'яними плитами, які підтримують високу температуру в камері протягом тривалого часу, вони зручно дістаються і чистяться. Матеріал поду - вогнетривкий камінь. Матеріал поду - вогнетривкий камінь. Бічні і задні панелі камери виготовлені з пофарбованої сталі.
Печі для піци складають базис обладнання для піцерії, тому вона як елемент повинна бути надійною і багатофункціональною. Печі для піци APACH проведені відповідно з найостаннішими технологіями і з використанням тільки високоякісних комплектуючих і матеріалів.
Однокамерна піч для піци вміщає в себе 4 піци.
Однокамерна піч для піци Apach АMМ4 забезпечена двома термостатами, регулюючими температуру всередині камери, потужними нагрівальними елементами у верхній і нижній частинах камери..