Пароконвектомат RATIONAL SCC Whitefficiency 61
Rational (Німеччина)   
Rational (Німеччина)

Щоб дізнатися ціну на товар, вкажіть Ваш телефон, і через декілька хвилин Вам перетелефонує менеджер для уточнення ціни.

Надіслати

Пароконвектомат RATIONAL SelfCooking Center®whitefficiency® може без зусиль вирішити всі завдання на професійній кухні. Випікання, жарення, приготування продуктів гриль, варіння на пару, гасіння, бланшіровка, поширования і багато іншого, все це доступно за допомогою одного єдиного апарату.
Завдяки інноваційним впровадженням SelfCooking Center®whitefficiency® значно розширює спектр застосування апарату. У робочу камеру завантажується на 30% більше продуктів, апарат споживає на 20% менше ресурсів, ніж звичайні пароконвектомати. Крім свіжих виробів з тіста, можливість обробки яких з'явилася завдяки новій потужній системі регульованої генерації пари, у новому SelfCooking Center®whitefficiency® можна чудово готувати також випічку.
Займаючи мінімальну площу, SelfCooking Center®whitefficiency® замінює до 50% кухонного обладнання для термообробки продуктів, таких як конвекційні печі, плити, сковороди, казани, пароконвектомати, фритюрниці, грилі. Скорочення займаної площі становить до 28%. Так що для апарату SelfCooking Center®whitefficiency® компанії RATIONAL знайдеться місце на будь-якій кухні.
Запатентована система HiDensityControl® самостійно розпізнає специфічні для кожного продукту вимоги, вид і розмір продукту, а також обсяг завантаження, забезпечуючи рівномірність приготування, навіть при повному завантаженні. Процес приготування оптимізується щосекунди. +3600 Раз на годину система SelfCooking Center®whitefficiency® точно контролює і регулює процес приготування.
Система Efficient Level Control дозволяє одночасно готувати різні продукти. При цьому не відбувається змішування смаку і запаху, зберігаються в продукті всі вітаміни, мінеральні і поживні речовини. У результаті швидкість виробництва страв підвищується на 30%. Крім того, кожен рівень завантаження контролюється окремо. Відповідно до кількості продукту і залежно від того, як часто і на який час відкривається дверцята, Efficient Level Control® коригує тривалість обробки на кожному рівні.
Генільная простота відрізняє також систему управління SelfCooking Center®whitefficiency®. Вона постійно запам'ятовує звички користувача і автоматично адаптується до його поведінки при експлуатації апарату. Функція MyDisplay дозволяє індивідуалізувати користувальницький інтерфейс. Непотрібні функції просто забираються з дисплея. Для застосування індивідуальних процесів приготування передбачений практично необмежений обсяг пам'яті. Всі призначені для користувача процеси приготування відображаються на дисплеї в компактній формі. У власній бібліотеці можна до кожного процесу приготування прив'язати зображення, аксесуари, примітки та спеціальні атрибути. Можна створювати групи програм (наприклад, сніданок, банкет і т.д.).
Таким чином, навіть підсобний персонал зможе безпечно працювати з SelfCooking Center®whitefficiency® без підготовки і без витратного навчання. Небезпека помилок при експлуатації виключається.
Бездоганна очистка пароконвектомата після роботи виконується повністю автоматично і в нічний час. Інноваційна система CARECONTROL сама оцінює рівень забруднення, аналізує поточне обслуговування, самостійно і вчасно розраховує параметри очищення, тим самим знижуються витрати на чистячі засоби, води і електрики.