Гриль SIRMAN SALAMANDRA PRO 1/1G
Sirman (Італія) Sirman (Італія)

Щоб дізнатися ціну на товар, вкажіть Ваш телефон, і через декілька хвилин Вам перетелефонує менеджер для уточнення ціни.

Надіслати

Електричний настільний гриль, виробництва Sirman (Італія) модель PRO I / IG, призначений для розігріву широкого асортименту страв, швидкозаморожених і готових до вживання продуктів харчування, а також для запікання м'яса та виробів з тіста. Компактність даного обладнання дозволяє заощадити робочий простір сучасної кухні.
Головною перевагою подібного обладнання є можливість надати готовому продукту рум'яної скоринки. Дана модель має рухливий вертикальний нагрівальний елемент, що знаходиться безпосередньо над підготовкою продуктом, тим самим дозволяючи домогтися запікання, а не смаження. Таке розташування ідеально підходить для приготування відкритих гарячих бутербродів, піц, а також Жульєн. Велика решітка для приготування (585х350 мм) дозволяє вміщати достатню кількість продуктів.
Корпус настільного гриля PRO I / IG виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304 і відповідає всім стандартам і нормам гігієни професійного кухонного обладнання. Решітка для приготування продуктів виконана з хромованої сталі.
Незважаючи на середні габарити (мм): 600 (довжина), 545 (ширина), 510 (висота) і вага 56 кг, дана модель має хорошу продуктивність. Прилад живиться від мережі з напругою 220 В, частотою 50 Гц і має потужність 3.4 кВт.
Управління нагрівальними зонами проводиться за рахунок поворотних тумблерів на передній панелі пристрою. Дана модель оснащена висувним лотком для збору крихт і пристроєм з усунення диму.
Гриль PRO I / IG підійде для тривалої безперервної роботи, він простий в експлуатації і може бути використаний як для оснащення невеликих закусочних і закладів фаст-фудів, так і для середніх за розміром кухонь ресторанів.