Водяна піч Hendi Sous-vide 225448
Hendi (Нідерланди) Hendi (Нідерланди)

Щоб дізнатися ціну на товар, вкажіть Ваш телефон, і через декілька хвилин Вам перетелефонує менеджер для уточнення ціни.

Надіслати

Водяна піч Hendi являють собою камеру для пріговленія страв у водному середовищі при низьких температурах.
су дивись Hendi

sous vide Hendi
Електронна панель управління водного печі Хенді дозволяє встановлювати і контролювати температуру до 0,1 ° С, що в методі су дивись є найважливішим параметром приготування.
су дивись Hendi

sous vide Hendi
З точністю до однієї хвилини можна встановити час приготування їжі. Кришка панелі управління запобігає заливання панелі водою.
су дивись Hendi

sous vide Hendi
Кришка камери з прокладкою і клапаном запобігає випаровуванню гарячої води, попереджає випадкові опіки персоналу, підтримує стабільну температуру води і зменшує втрати електроенергії. Під час процесу варіння повітряний клапан кришки діє як вентиль, запобігаючи видавлювання кришки внутрішнім тиском.
sous vide Hendi
Внутрішні перегородки підтримують пакети у вертикальному положенні і дають можливість воді вільно циркулювати до її верхніх шару. Завдяки цьому температура у всьому об'ємі камери однакова. Знаходячись між перегородок пакети повністю занурені у воду і не спливають на поверхню.
су дивись Hendi
Методом су дивись ви можете готувати м'ясо, рибу, птицю, овочі, фрукти. Ви можете експериментувати з різними компонентами і завжди будете задоволені результатом.
су дивись Hendi
Нагрівається елемент і термостати забезпечують рівномірне нагрівання води у всьому обсязі апарата. Завдяки ленточному нагрівального елементу, розташованому під цілим дном немає необхідності застосовувати вимушену циркуляцію води.
Невелика потужність тена (0,6 кВт) дозволяє знизити відхилення термостата і інертності тена до мінімуму для дуже точного підтримки температури.
су дивись Hendi
Безпечний зливний кран полегшує зливання води з ванни. Спеціальна пружина в крані попереджає випадкове відкриття крана.
су дивись Hendi
Найбільш широкого застосування метод су дивись придбав у приготуванні м'яса. Технологія дозволяє ефективно розм'якшити м'ясо і не висушити його. Метод су дивись дозволяє точно контролювати фізико-хімічні реакції в структурі продуктів. І залежно від властивостей продукту, можна прогнозувати і результат. Готові продукти залишають у вакуумних пакетах на швидке охолодження, після чого їх можна зберігати до 3х тижнів. Розкривши упаковку, м'ясні страви піддають обжарюванні для додання ароматною і хрусткої скоринки.