Обладнання для пралень та хімчисток

Обладнання для пралень та хімчисток і його особливості

Серед професійної техніки і оснащення окрему категорію становить обладнання для пральні. Сюди відноситься великий перелік різноманітних автоматизованих машин і пристосувань для прання, сушки, прасування речей і білизни. Основне призначення – автоматизація робочого процесу для економії часу, поліпшення якості результату, раціонального розподілу ресурсів.

Пральні та хімчистки давно не обходяться без професійної техніки. Жодна машина не замінить ручну працю повністю, але продумана автоматизація дозволяє спростити основні процеси для досягнення кращого результату. Пральне обладнання може бути побутовим або професійним. Основна їхня відмінність в тому, на які масштаби та інтенсивність роботи вони розраховані. Професійна техніка безглузда в домашніх умовах, але спеціалізовані підприємства не обійдуться без високоякісного потужного устаткування.

Професійне пральне обладнання: різновиди

Професійне пральне обладнання представлено різними категоріями товарів:

  • Пральні машини;
  • Сушки;
  • Прасувальні машини;
  • Багатофункціональні апарати;
  • Обладнання та техніка для прасування;
  • Сушарка для білизни;
  • Спеціальне обладнання для міні хімчистки.

Основна особливість професійної техніки – більший ресурс. Цим обумовлений більш тривалий експлуатаційний термін і можливість витримувати інтенсивні навантаження. Таке обладнання розраховане на великий обсяг робіт і постійне використання. Протягом всього періоду експлуатації технічні характеристики, продуктивність і безпека повинні зберігатися на початковому рівні.

Спеціалізоване обладнання для хімчистки або пральні широко застосовується і в інших установах. Це готелі, медичні установи, промислові та виробничі підприємства деяких напрямків, дитячі сади, тощо.

Як правильно обрати обладнання для пральні?

Перш ніж купити обладнання для хімчистки або пральні, необхідно визначитися з основними нюансами. В першу чергу це очікувані масштаби робіт. Враховується основний тип білизни, її обсяги в одиницю часу, режим роботи самої установи, очікуваний рівень повсякденної навантаження.

Другий критерій – потужність. Вибір потужності техніки залежить не тільки від побажань і потреб, а й від поточних можливостей конкретного об'єкта. Якість і стан інженерних мереж відіграє не останню роль при виборі і підключенні обладнання. Особливо це стосується водо- і електропостачання.

Окреме питання – джерело нагріву. Зазвичай для цих цілей використовується електрика, газ або пар. Завантажувальна маса машин на електронагріві зазвичай набагато нижча, ніж для обладнання, що працює на пару. Це обумовлено тим, що використання електричних нагрівальних елементів підвищеної потужності недоцільно економічно. Завдяки різноманітності моделей можна підібрати не тільки найзручніший, але і найвигідніший варіант, якщо з самого початку не пошкодувати часу на докладне планування робочого процесу.

У нашому асортименті – обладнання для пралень та хімчисток різної складності і призначення. Фахівці нашої компанії «Рестор маркет» допоможуть з проектуванням, вибором відповідного оснащення і його установкою, нададуть необхідні консультації, а також сервісне і гарантійне обслуговування.