Посудомийна машина Apach AF 500 DD
Apach (Італія)   
Apach (Італія)

Щоб дізнатися ціну на товар, вкажіть Ваш телефон, і через декілька хвилин Вам перетелефонує менеджер для уточнення ціни.

Надіслати

Фронтальна посудомийна машина Apach AF 500 DD для миття склянок, келихів, блюдець, тарілок і сервіровок столових приладів. Машина відрізняється компактністю і високою продуктивністю (40-30 кас / год), розмір касет 500х500 мм. Відмінно підійде для підприємств громадського харчування малого та середнього формату: кафе, барів, бістро, невеликих ресторанів.
При висоті завантажувального вікна 345 мм в цій машині можна мити великі пивні кухлі, тарілки діаметром 330 мм.
Дверцята з подвійними стінками захищають оператора від опіків, знижують рівень шуму, гарантують теплоізоляцію і дозволяють створити сприятливу атмосферу на кухні за рахунок меншого тепловиділення.
Мийні рукава моделей виконані з нержавіючої сталі з пластиковими форсунками. За рахунок цього на них не утворюється накип, що дозволяє обладнанню служити довго і без поломок.
Міцні та ефективні фільтри виготовлені з нержавіючої сталі AiSi 304. Корпус машини виконаний з високоякісної нержавіючої сталі AiSi 304.
Надійна і проста в управлінні посудомийна машина. Низьке споживання електроенергії, води і миючих засобів допомагають економити витрати підприємства.
У стандартне оснащення машини входить: 2 мийні рукава з нержавіючої сталі, дозатор обполіскуючого кошти, електромеханічна панель управління, 2 касети і 1 контейнер-вставка для столових приладів.
Опціонально можлива установка помпи примусового зливу. Додатково можна замовляти поверхневі фільтри з пластику.
Посудомийні машини ТМ «Apach» - це надійне високотехнологічне обладнання, яке відповідає санітарним вимогам підприємств громадського харчування. Головні характеристики обладнання - висока продуктивність, простота і зручність у використанні.