Планетарний міксер

Планетарний (кондитерський) міксер

Планетарний, або як ще прийнято називати кондитерський, міксер необхідний апарат для будь-якої професійної кухні. Його використовують для замішування тіста, збивання, перемішування і розмішування великих обсягів продуктів. Ці міксери отримали свою назву від способу роботи насадки: вона рухається навколо свого центру і осі чаші, яка залишається нерухомою. Така робота механізму, що відбувається в різних напрямках, дозволяє максимально ефективно провести необхідну операцію в кухонному апараті.

Виробнича потужність даного агрегату може досягати 220 кВт, вона обумовлюється його функціональністю і швидкістю обертання робочого механізму. Залежно від моделі кондитерського міксера він здійснює 35-660 обертів за хвилину.

Планетарний міксер: комплектація

Основними складовими стаціонарного міксера є: циліндрична гастроємність – діжа, місильний інструмент і апарат з двигуном.

Різні виробники комплектують свої планетарні міксери різноманітними насадками:

  • Крюк. Його застосовують для приготування дріжджового тіста.
  • Вінчик. Він добре збиває яєчну масу, опару, мус, суфле, соуси, майонези та інше.
  • Лопатка. Незамінна річ для делікатного перемішування бісквітного тіста. Її також використовують для різних кондитерських начинок, глазурі, пюре.
  • Деякі моделі можуть укомплектовуватися спеціальними насадками для вичавлювання соку, нарізання овочів, подрібнення м'яса, що робить стаціонарний міксер з чашею універсальним кухонним агрегатом.

Міксери планетарні: особливості

Професійні апарати виготовляються з нержавіючої сталі і покриваються стійкою до механічних пошкоджень фарбою, що значно подовжує їх термін служби. Панель управління може бути як сенсорна, так і механічна. Перевага першої в зручності і красивому дизайні, а ось останньої – в тривалішій експлуатації.

Для великих цехів доцільно купувати планетарний тістомісильник з об’ємами діжі від 30 до 80 літрів. Такі моделі мають значні габарити і встановлюються на підлогу. Розробники потурбувалися про зручність підняття об'ємної і важкої ємності з вмістом, обладнавши міксер спеціальним важелем.

Середнім і невеликим закладам громадського харчування підійдуть настільні стаціонарні міксери з чашею об'ємом 5-20 літрів. Такі агрегати мають більшу кількість швидкостей для зручного замішування продуктів різної густоти і складності приготування.

Виробники оснащують всі міксери таймером, у деяких моделей вони можуть не тільки подавати звуковий сигнал закінчення роботи, а й автоматично призупиняти процес замісу. Максимальна тривалість таймера на деяких приладах становить одну годину.

Варто відзначити, що міксери планетарні мають захист двигуна від перевантажень.

У нашому магазині професійного обладнання для закладів громадського харчування і супермаркетів «Рестор маркет» можна купити планетарний міксер від таких виробників як: Sirman, Apach, Conti, EWT INOX, Fimar, GASTROMIX. Зазначені апарати є професійними та відрізняються якістю збірки і комплектуючих.