Вакуумна пакувальна машина

Що таке професійна вакуумна пакувальна машина?

Серед універсального обладнання, необхідного при облаштуванні підприємств громадського харчування – професійна вакуумна пакувальна машина, призначення якої – упаковка продукції в поліетиленові пакети, що перешкоджають впливу вологи і кисню. Спеціальна техніка дозволяє значно продовжити термін придатності продуктів, зберігаючи їх первинні властивості, зовнішній вигляд та інші характеристики.

Вакуумна пакувальна машина, ціна якої сповна окупається усіма отриманими перевагами, використовується для упаковки м'ясних і рибних продуктів, овочів, фруктів, сирів, а також рідин, сипучих продуктів, тощо. Використання вакуумної технології майже не має обмежень щодо застосування, що робить її універсальною і практичною. Використання вакууму перешкоджає гниттю, розвитку бактерій чи появі інших проблем, що особливо актуально при роботі з інгредієнтами, які швидко псуються.

Вакуумна пакувальна машина: ціна, переваги та інші особливості

Професійна вакуумна пакувальна машина – це не тільки економічне і практичне рішення, але і ряд інших переваг:

  • Продовження терміну зберігання продуктів дозволяє значно скоротити витрати і зменшити кількість відходів;
  • Навіть при тривалому зберіганні у продуктів залишається первинний вигляд і властивості за рахунок герметичності упаковки;
  • Професійна упаковка дозволяє розширити перелік використовуваних інгредієнтів, урізноманітнити асортимент готових страв та збільшити товарообіг при мінімальних витратах;
  • Якісна вакуумна упаковка додатково захищає від механічних і термічних впливів;
  • Окремі продукти упаковуються для дозрівання або поліпшення інших властивостей;
  • Прозорість упаковки зручна при роботі для пошуку необхідного продукту, оцінки його зовнішнього вигляду і стану.

 Сучасні вакуумні пакувальні машини прості у використанні і невибагливі при обслуговуванні. Вони вибираються під певні товари, розміри і обсяги. Новітнє високотехнологічне обладнання дозволяє однаково ефективно упаковувати всілякі дрібниці і заготовки для страв або цілі партії продуктів.

Як правильно обрати та купити професійну вакуумну пакувальну машину?

Перш ніж купити вакуумну пакувальну машину, необхідно визначитися з актуальною потужністю, продуктивністю і габаритами. При цьому враховується специфіка підприємства, розміри кухні, обсяги повсякденних завдань. Вакуумні машини можуть бути настільними або пересувними. Також зустрічаються одно- або двокамерні моделі.

Функціональні можливості сучасної техніки дозволяють вибрати температурний режим, контролювати герметичність камери, задавати час відкачування повітря чи інші параметри. Невелике малогабаритне обладнання підходить для невеликих підприємств, а велика пакувальна техніка широкого спектру застосування – для закладів з високою прохідністю і значними виробничими обсягами.

Допомогти визначитися з вибором і купити вакуумну пакувальну машину допоможуть фахівці нашої компанії «Рестор маркет». Серед наших послуг – проектування, обладнання, введення в експлуатацію та подальше обслуговування професійних кухонь в закладах громадського харчування і на торгових підприємствах.