Технологічне

Технологічне обладнання для магазинів та його призначення

Повноцінне оснащення торгових площ вимагає продуманого і комплексного підходу, а також уваги до дрібниць. Технологічне обладнання для магазинів дозволить зробити робочий процес більш ефективним, а процес покупки – максимально комфортним для покупців. Технологічність бізнесу – серйозна конкурентна перевага в умовах ринку, що динамічно розвивається та не допускає помилок.

Якісне технологічне обладнання для магазину дозволяє також значно розширити асортимент. Крім приладів повсякденної експлуатації, на кшталт ваг або пакувальних пристроїв, можна придбати професійну кухонну техніку, печі, гриль, холодильне обладнання. Таким чином легко, наприклад, укомплектувати повноцінний відділ власної кулінарії, адже в умовах сучасного темпу життя такі відділи користуються великим попитом у покупців. Також технологічне обладнання дозволяє частково автоматизувати робочий процес, поліпшити умови зберігання продукції, постійно вдосконалювати рівень сервісу.

Технологічне обладнання для магазинів: різновиди

Класифікація технологічного обладнання для магазину здійснюється за різними критеріями. За місцем застосування, призначенням, товарним профілем і конструкцією. Різне оснащення використовується в торгових залах і внутрішніх підсобних приміщеннях. Інвентар може бути універсальним або вузькоспеціалізованим. Він використовується для прийому, демонстрації, видачі, продажу, транспортування, підготовки товарів, для обслуговування покупців.

До найпоширенішого технологічного устаткування для магазинів відносяться:

  • Пакувальні машини і вакууматори;
  • Знищувач комах;
  • Гриль;
  • Торговельні ваги;
  • Пароконвектомати;
  • Печі і духові шафи;
  • Мікрохвильові і конвекційні печі;
  • М'ясорубки, овочерізки, різні чистки, тощо.

Як правильно обрати технологічне обладнання для магазинів?

Будь-яке обладнання для супермаркетів і магазинів має поєднувати в собі одразу кілька функцій: економічну, ергономічну, експлуатаційно-технічну, санітарно-гігієнічну й естетичну. Технічні характеристики і габарити меблів з технікою підбираються індивідуально під конкретний проект. Враховується площа і конфігурація приміщення, спеціалізація підприємства, товарообіг, середній потік покупців та інші нюанси.

Для виготовлення обладнання використовуються різні матеріали, але всі вони виключно екологічні і безпечні. До обладнання для магазинів пред'являються підвищені вимоги. Все воно повинно легко чиститься і обслуговуватися, щоб забезпечити необхідний рівень безпеки і порядку. Оснащення торгового залу також має гармоніювати між собою, створюючи цілісну картину аж до дрібниць. Зручність, функціональність і зовнішній вигляд залу – перше, що бачать відвідувачі ще до здійснення покупки. Це своєрідна візитна картка, що формує настільки важливе перше враження.

Наша компанія «Рестор маркет» пропонує кваліфіковану допомогу у виборі та придбанні технологічного обладнання для магазину. Також ми надаємо цілий комплекс допоміжних послуг, включаючи проектування закладу, установку та підключення обладнання, меблів або техніки, сервісне і гарантійне обслуговування.