Обладнання для супермаркетів
та магазинів

Обладнання для магазинів та його особливості

Продукти харчування та повсякденної експлуатації щодня потрібні тисячам відвідувачів. Процесом їх постачання та розповсюдження займаються спеціалізовані магазини або супермаркети. Секрет їхнього успіху – правильне оснащення приміщення та організація робочого процесу.

Професійне обладнання для магазину продуктів значно відрізняється від побутової техніки та меблів. Воно розраховане на великі обсяги, потужність, інтенсивність експлуатації. Таке обладнання витримує постійні повсякденні навантаження і тривалий час зберігає початкові властивості, забезпечуючи якість зберігання продуктів, зручність для персоналу і комфорт покупців.

Торговельне обладнання виконує не тільки функціональні, але і естетичні задачі. Гармонійно поєднане оснащення залу формує сприятливе перше враження. Комфортна атмосфера в поєднанні з привабливими цінами і якісною продукцією завжди мотивує покупців повертатися знову і знову.

Обладнання для магазина продуктів: класифікація

Обладнання для супермаркетів класифікується на кілька основних категорій:

  • Холодильне. Для зберігання продуктів і забезпечення збереження їх властивостей, зовнішнього вигляду і якості. Це різноманітні холодильні та морозильні шафи, камери, бонети, гастрономічні та кондитерські вітрини, вітрини для риби та інших продуктів, які потребують відповідного температурного режиму.
  • Технологічне. Це ваги, пакувальні машини, пароконвектомат, знищувач комах і кухонна техніка, включаючи печі, підігрівачі, гриль, м'ясорубки, овочерізки, тощо.
  • Торговельне. Це оснащення торгових залів, до якого відносяться різноманітні стелажі різних розмірів і конструкції, контейнери, стійки, касовий бокс, вхідні системи, огорожі, візки та кошики.
  • Нейтральне. Універсальне обладнання, до якого відносяться виробничі стелажі і столи, технологічні візки, рукомийник і мийна ванна, полиці, підставки під товари і обладнання, сушки та інший інвентар.

Повноцінна комплектація торгових площ всім необхідним вимагає вкладення значних коштів, але при правильній організації всі витрати сповна окупляться майбутньою успішністю підприємства.

Як правильно обрати обладнання для супермаркетів?

Від обладнання для магазинів залежить якість наданої продукції і зручність її придбання. Необхідно, щоб всі меблі і техніка була правильно укомплектовані та розміщені. Важливо дотримуватися норм товарного сусідства, забезпечити зручність обслуговування обладнання і надати доступ покупцеві до всіх товарів, включаючи найвіддаленіші кутки.

Устаткування для супермаркетів має бути досить потужним, довговічним, невибагливим і простим в обслуговуванні. Воно повинно легко підтримуватися в чистоті, відповідати санітарним і гігієнічним нормам, бути безпечним. Для виготовлення використовуються різні матеріали, але всі вони екологічні і нешкідливі для тих товарів, які зберігаються або використовуються за допомогою того чи іншого обладнання.

Придбати якісне обладнання для магазинів і супермаркетів пропонує наша компанія «Рестор маркет». У нашому асортименті – надійна і сертифікована продукція від перевірених виробників. Також ми пропонуємо цілий комплекс послуг від проектування закладу до подальшого сервісного обслуговування.